O firmie

Firma, pierwotnie pod nazwą Call.NET.pl, powstała w czerwcu 2004 roku. Założycielami firmy są Andrzej Hamryszczak oraz Adam Szulc. W roku 2012 Firma zyskała nową nazwę i wizerunek. Jesteśmy firmą o stabilnej i wiarygodnej pozycji na rynku, wypracowanej poprzez wieloletnie doświadczenie założycieli firmy w zakresie technicznych systemów zabezpieczeń oraz rozwiązań softwarowych.

Wiedza

To ona pozwala nam kreować świat nowoczesnych technologii. Chętnie podejmujemy się trudnych i skomplikowanych tematów, by poszukać skutecznych rozwiązań dla naszych klientów i tworzyć nowe systemy wypełniające nisze rynkowe.

Pasja

Oferujemy kompleksowe projekty z zakresu technicznych systemów zabezpieczeń oraz rozwiązań softwarowych, łączące w jednym produkcie technologie z wielu różnorodnych dziedzin, precyzyjnie dopasowane do potrzeb klienta.

Doświadczenie

Zaskakujemy innowacyjnym podejściem do stawianych nam wyzwań oraz szerokim wachlarzem niestandardowych usług pozwalających na optymalizację kosztów wdrożenia nowych technologii.

Gwarantujemy:

  • Zaprojektowanie i wykonanie systemów zgodnie z obowiązującymi normami oraz aktualną wiedzą techniczną,
  • Stałą obsługę konserwacyjną i serwisową zarówno w trakcie gwarancji jak i po jej wygaśnięciu.
  • Skuteczność działań oraz konkurencyjność naszych rozwiązań dzięki wypracowanym przez lata:
    • Wiedzy technicznej na temat oferowanych rozwiązań,
    • Doświadczeniu w koordynacji prac wykonawczych,
    • Zapleczu wykonawczemu i serwisowemu.
logo-white
Nie przeocz informacji o szkoleniach i możliwościach systemu VnetLPR
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twojego adresu e-mail w celu otrzymywania informacji dotyczących VnetLPR.
Wysyłamy tylko istotne informacje, takie jak powiadomienia o nowych funkcjach, szkoleniach, czy innych korzyściach. W każdej chwili możesz też zrezygnować z newslettera bez żadnych konsekwencji. Twój adres nie będzie przekazywany żadnej innej firmie lub organizacji.

Kontakt

Pon.-pt.: 8:00-16:00
mail: lpr@vcn.pl
telefon: +48 (61) 6229492

Znajdź nas na